Startujemy już w niedzielę o godzinie 10:30

Startujemy już w najbliższą niedzielę 11 czerwca o godzinie 10:30 w okolicy siedziby OSM Piątnicy ul. Polna 1.

Po raz pierwszy wszystkie opłaty uczestników zbieraliśmy na cele charytatywne (http://piatnicapolmaraton.pl/bieg-charytatywny/), to sami uczestnicy wybierali gdzie chcieli przekazać swoje wsparcie finansowe.
Po zamknięciu listy uczestników możemy się pochwalić, ogólnie nasi uczestnicy wpłacali po 40zł a jest ich 309 co daje 12.360zł. Dodatkowo można było dopłacić dodatkowe wsparci w dowolnej wysokości.
Może, że po raz pierwszy, może poprzez mylne interpretowanie opłaty obowiązkowej nasi uczestnicy bardzo często zaznaczali dodatkowe wsparcie jednak gdy przychodził przelew okazywało się, że wpłacili tylko obowiązkową opłatę 40zł dlatego ogólna suma dodatkowych opłat nie jest może za duża jednak jak na 34 uczestników zebrana kwota 1.080zł cieszy i mamy nadzieje, że w następnym roku będzie ich znacznie więcej. Dziękujemy Wszystkim i zapraszamy w następnym roku.

Pomagamy :
1. Fundacja „Samotnych Matek z Dziećmi i Rodzin” – 2.350 zł
2. Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym – 2.440 zł
3. Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” Domu Pomocy Społecznej – 5.620 zł
4. Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” – 3.030 zł
…………………………………………………………………………………………………………………………
309 x 40zł = 12.360zł +dodatkowe wsparcie 1.080 zł = 13.440 zł
Czeki zostały wypisane jeszcze raz Dziękujemy wszystkim za udział w nasze imprezie.

 

Oto najważniejsze informacje dotyczące biegu.

 

Dojazd i Parkingi

Najlepiej dojechać i zaparkować samochód na parkingu bezpośrednio przy hali sportowej. Wszystkie informacje dotyczące dojazdu i parkowaniu można przeczytać tutaj: http://piatnicapolmaraton.pl/dojazd/

 

Odbiór pakietów

Biuro zawodów znajduje się w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy ul. Szkolna 29. Tam też znajduje się szatnia z prysznicami. Biuro zawodów oddalone jest ok. 1km od startu i mety biegu.

 

Trasa

Start wszystkich biegów nastąpi w okolicy siedziby OSM Piątnicy ul. Polna 1. Szczegółowy opis i przebieg trasy znajduje się pod adresem: http://piatnicapolmaraton.pl/trasa/

 

Klasyfikacje i nagrody

Tutaj przeczytasz z kim i o co się ścigasz: http://piatnicapolmaraton.pl/klasyfikacje-i-nagrody/

 

Po biegu

Za linią mety otrzymamy medal oraz mały posiłek regeneracyjny, po czym możemy udać się do biura zawodów skorzystać z szatni oraz prysznica. Tam też – na stołówce szkolnej – będzie wydawany ciepły posiłek (chłodnik + kałduny).

Dekoracja zwycięzców około godziny 13:00 na boisku w okolicach hali sportowej.

Wszystkie informacje odnośnie biegu znajdują się w regulaminie – zachęcamy aby sobie go przypomnieć przed biegiem.