III Bieg z Butelką Mleka już w najbliższą niedzielę

Zawody odbędą się już w najbliższą niedzielę 10 czerwca 2018r w Piątnicy o godz. 10:30. , trasa wytyczona jest ulicami Piątnicy oraz poza Piątnicą drogami o nawierzchni asfaltowej (100 % ) . Organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia trasy każdego dystansu o połowę w przypadku bardzo wysokiej temperatury – decyduje lekarz zawodów. Start biegów na dystansie 21km atest PZLA , 10 km i 5km odbędzie się w okolicy Siedziby OSM w Piątnicy z ul. Polna.

 

Oto najważniejsze informacje dotyczące biegu.

DOJAZD I PARKINGI

Najlepiej dojechać i zaparkować samochód na parkingu bezpośrednio przy hali sportowej. Wszystkie informacje dotyczące dojazdu i parkowaniu można przeczytać tutaj: http://piatnicapolmaraton.pl/dojazd/

ODBIÓR PAKIETÓW

Biuro zawodów znajduje się w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy ul. Szkolna 29. Tam też znajduje się szatnia z prysznicami. Biuro zawodów oddalone jest ok. 1km od startu i mety biegu.

TRASA

Start wszystkich biegów nastąpi w okolicy siedziby OSM Piątnicy ul. Polna 1. Szczegółowy opis i przebieg trasy znajduje się pod adresem: http://piatnicapolmaraton.pl/trasa/

KLASYFIKACJE I NAGRODY

Tutaj przeczytasz z kim i o co się ścigasz: http://piatnicapolmaraton.pl/znamy-nagrody-w-iii-biegu-z-butelka-mleka/

PO BIEGU

Za linią mety otrzymamy medal oraz mały posiłek regeneracyjny, po czym możemy udać się do biura zawodów skorzystać z szatni oraz prysznica. Tam też – na stołówce szkolnej – będzie wydawany ciepły posiłek (chłodnik + kałduny).

Dekoracja zwycięzców około godziny 14:00 na boisku w okolicach hali sportowej.

Wszystkie informacje odnośnie biegu znajdują się w regulaminie – zachęcamy aby sobie go przypomnieć przed biegiem.